Als prachtige spin-off van het onderzoek naar religieuze leefgemeenschappen in Nederland is er nu een hele mooie overzichtsbundel van leefgemeenschappen uitgebracht.

Geen opsomming van organisaties, maar een waaier van kleurrijke gemeenschappen met oog voor hun omgeving. Sommigen meer buurt, anderen meer groen, weer anderen contemplatiever. Iedere plek heeft haar eigen vorm gevonden. Allemaal zijn ze gastvrij en uitnodigend. Lees het door, raak geïnspireerd als je op zoek bent naar een dergelijke manier van leven, wees bemoedigd als het gemeenschapsleven soms even tegenzit en wordt gemotiveerd om stappen te zetten die je verder brengen.

Wil je alvast een indruk krijgen? Blader dan even door dit inkijk exemplaar.

Je kan deze bundel tegen een kleine vergoeding (10 euro incl verzendkosten) bestellen via onderstaande link.

Bestellen