Het is weer tijd voor een ontmoetingsdag vanuit de Vereniging Religieuze Leefgemeenschappen, dit keer in het Kleiklooster in Amsterdam Zuidoost. In het klooster hangt een bord met de tekst ‘zo zonder iets te willen er te zijn‘, een mooie maar soms ook een ingewikkelde zin. Deze dag gaan we stilstaan bij het thema ‘doen of zijn als leefgemeenschap – hoe vind je de balans?’ Luister de laatste podcast-aflevering over dit onderwerp ter inspiratie.

Het wordt een gezellige dag met veel ruimte voor ontmoeting en uitwisseling tussen leefgemeenschappen, en een kans om dit unieke klooster in een Bijlmerflat te beleven.

In verband met de beschikbare ruimtes is er een maximaal aantal deelnemers, dus meld je op tijd aan via deze link. De dag duurt ongeveer van 11 tot 16uur, het gedetailleerde programma volgt nog.